Mano krepšelis

Sukurk savo būrelių sąrašą, kuriame patogiai galėsi palyginti juos, persiųsti visą sąrašą el.paštu ar jį atsispausdinti.

Gali įkrauti iki 10 būrelių.

Rekomendacijų (0) Būreliu domėjosi (3571)

"Savaitgalis su Pasaka" - įvairaus amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirtos kūrybinės dirbtuvės ir nuotaikingi filmai visai šeimai. Tai šeimyniškos ir jaukios sekmadienio popietės, kur kiekvienas ras sau mielą veiklą: nuo teatro, muzikos ar dailės dirbtuvių iki improvizuotų pasakų skaitymo ar net žongliravimo pamokų. Projekto tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą. Lapkričio 11 d. 14 val. "Savaitgalis su Pasaka" visus smalsius vaikus pakvies į magijos triukų pamokėlę su Iliuzionistu Justu iš "Skanios magijos". Dirbtuvių metu vaikai ne tik sužinos magiškų triukų paslaptis, bet ir mokysis jų atlikimo, pateikimo ir turės galimybę repetuoti prieš visus dalyvius. Po pamokėlės vaikai magiškais triukais džiugins Jus, senelį ir močiutę bei stebins savo draugus. Po dirbtuvėlių visi dalyviai žiūrės naujausią animacinio filmo "Madagaskaras" dalį. Joje liūtas Aleksas, zebras Martis, žirafa Melmanas ir hipopotamė Glorija vis dar puoselėja viltį grįžti į Niujorko zoologijos sodą ir visais įmanomais būdais ketina įgyvendinti savo svajonę. Šįkart pašėlusiems žvėreliams tenka keliauti per Europą, kur ketveriukė prisijungia prie keliaujančio cirko ant ratų. Būtent čia Martis, Aleksas, Glorija ir Melmanas randa naujų draugų su kurių pagalba tikisi grįžti namo. Tačiau ne viskas taip lengva kaip gali pasirodyti iš pradžių, o už draugų visuomet slypi priešai. Vienas jų – beglobių gyvūnų gaudytojas, kuris net neketina taip lengvai paleisti egzotiškų gyvūnų ketveriukės. Tad ar Martis, Aleksas, Glorija ir Melmanas sugebės grįžti į išsvajotąjį Niujorką?

Įstaigos tipas
Vidutinis dalyvių/mokinių skaičius
Veiklos pradžia 2012 m.
Istorija/veikla
Mokytojai/treneriai
Sritis/rūšis
 • Sportas ir sveika gyvensena/Komandinis sportas
Pobūdis
 • Žolės riedulys
Užsiėmimų adresai
 • Vilnius, , Šv. Ignoto 4/3, Vilnius
  Kino teatras "Pasaka"
Užsiėmimų dažnumas
Užsiėmimų laikas
Užsiėmimų trukmė iki 2,5 val.
Užsiėmimų sudėtis
  Lankymo vieta
   Amžiaus grupės
    Užsiėmimų kalba
    Kaina
     Apmokėjimas
      Krepšelio sudėtis/kaina Dirbtuvių ir filmo bilieto kaina vaikui: 15 Lt Tik dirbtuvių bilieto kaina vaikui: 10 Lt Vaikus lydintiems suaugusiems dirbtuvės nemokamos.
      Stojimo egzaminas / konkursas -
      Namų darbai -
      Kita informacija Dirbtuvių trukmė: 50-60 min Filmo trukmė: 93 min
      D.U.K.
      -
      Kontaktinis asmuo norint užsirašyti į būrelį