Mano krepšelis

Sukurk savo būrelių sąrašą, kuriame patogiai galėsi palyginti juos, persiųsti visą sąrašą el.paštu ar jį atsispausdinti.

Gali įkrauti iki 10 būrelių.

Rekomendacijų (0) Būreliu domėjosi (3722)

Keramika - ypatinga, viena seniausių dailės sričių. Savyje jungianti daugybę kitų menų bruožų, tai ir tapybos, grafikos, skulptūros ir net gi scenografijos momentus. Kūrybinės erdvės begalinės - nuo indų, iki skulptūrų, net instaliacijų. Kūrybinės raiškos momentai - nuo medžiagos savitumo, lipdymo charakterio iki spalvų įvairovės, kurias lemia ir užbaigia - ugnis krosnyje. Taigi, keramikoje jungiasi ne tik menai, bet ir visos keturios stichijos: ugnis, vanduo, žemė ir oras. Molio lipdymas – tai ne tik menas, bet ir puiki terapija, padedanti sumažinti stresą ir atsikratyti nuovargio. Seminaro metu ne tik kursite originalius - savitus kūrinius iš molio, bet ir atitrūksite nuo kasdienių rūpesčių ir susipažinsite su: - molio savybėmis; - molio lipdymo galimybėmis; - įvairios paskirties daiktų ir objektų lipdymo technologijomis. Atraskite stebuklą savyje ir sukurkite originalių keramikinių dovanų sau bei savo draugams! Seminaro vadovė: Rasa Balčiūtė - Šaltenienė, keramikė profesionalė, baigusi Vilniaus Dailės Akademiją, turinti dailės magistro laipsnį. Rasa nuolat dirba keramikos srityje: dalyvauja svarbiausiose keramikų parodose Lietuvoje bei užsienyje, šalia kūrybos dirba pedagoginį darbą - veda keramikos užsiėmimus vaikams ir suaugusiems.

Įstaigos tipas
Vidutinis dalyvių/mokinių skaičius
Veiklos pradžia 2013 m.
Istorija/veikla
Mokytojai/treneriai
Sritis/rūšis
 • Sportas ir sveika gyvensena/Komandinis sportas
Pobūdis
 • Regbis
Užsiėmimų adresai
 • Vilnius, , Vytenio g. 10
  SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).
Užsiėmimų dažnumas
Užsiėmimų laikas
Užsiėmimų trukmė ilgiau kaip 2,5 val.
Užsiėmimų sudėtis
  Lankymo vieta
   Amžiaus grupės
    Užsiėmimų kalba
    Kaina
     Apmokėjimas
      Krepšelio sudėtis/kaina 60 Lt / asmeniui Į seminaro kainą įskaičiuotos visos reikiamos medžiagos bei nulipdytų dirbinių degimas krosnyje.
      Stojimo egzaminas / konkursas -
      Namų darbai -
      Kita informacija Dalyvių skaičius ribotas - iki 10 dalyvių! Pageidaujantiems bus išduodami dalyvio pažymėjimai.
      D.U.K.
      -
      Kontaktinis asmuo norint užsirašyti į būrelį