Mano krepšelis

Sukurk savo būrelių sąrašą, kuriame patogiai galėsi palyginti juos, persiųsti visą sąrašą el.paštu ar jį atsispausdinti.

Gali įkrauti iki 10 būrelių.

Rekomendacijų (0) Būreliu domėjosi (3496)

Balandžio 5 d., 18.00 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (Konstitucijos pr. 25, Vilnius) visiems, linkusiems į netikėtumus, nebijančius trumpam išprotėti ir mėgstančius kūrybines staigmenas kviečia į šokių, dainų ir teatro kolektyvų renginį „KitOKs“. Čia žadama daug erdvės išradingumui, fantazijai ir galybei improvizacijų, nes renginio metu į kiekvieną atliekamą kūrinį bus pažvelgta visai kitu kampu! Pasak renginio organizatorių, renginys skirtas jaunimui, kuris visuomet trokšta, kad viskas būtų kitaip! Todėl netelpančio į savo rėmus renginio pagrindinė idėja ta, kad vienas vaikų ir jaunimo kolektyvas pristato originalų kūrinį, po to, pasitelkdami visą savo kūrybiškumą ir fantaziją, kolektyvo nariai atlieka improvizuotą, visiškai netikėtą ir „KitOKią“ to pačio kūrinio versiją.

Įstaigos tipas
Vidutinis dalyvių/mokinių skaičius
Veiklos pradžia 2013 m.
Istorija/veikla
Mokytojai/treneriai
Sritis/rūšis
 • Sportas ir sveika gyvensena/Komandinis sportas
Pobūdis
 • Beisbolas
Užsiėmimų adresai
 • Vilnius, , Konstitucijos pr. 25
  LVJC Didžioji salė
Užsiėmimų dažnumas
Užsiėmimų laikas
Užsiėmimų trukmė iki 2 val.
Užsiėmimų sudėtis
  Lankymo vieta
   Amžiaus grupės
    Užsiėmimų kalba
    Kaina
     Apmokėjimas
      Krepšelio sudėtis/kaina Bilieto kaina: 5 Lt (bilietus galite įsigyti LVJC Informaciniame centre)
      Stojimo egzaminas / konkursas -
      Namų darbai -
      Kita informacija Šiame renginyje iššūkį priėmė ir dalyvauti sutiko LVJC šiuolaikinio šokio grupės „Gama“ ir „Tėkmė“, gatvės šokių studija „Šokantys garsai“, balso studija, vokalinės džiazo studijos „Kivi junior“ ir „Kiviukai“, džiazas mažiesiems „Linksmosios natelės“
      D.U.K.
      -
      Kontaktinis asmuo norint užsirašyti į būrelį