Mano krepšelis

Sukurk savo būrelių sąrašą, kuriame patogiai galėsi palyginti juos, persiųsti visą sąrašą el.paštu ar jį atsispausdinti.

Gali įkrauti iki 10 būrelių.

Rekomendacijų (0) Būreliu domėjosi (5163)

Šviežias oro gūsis Lietuvos renginių ir vakarėlių džiunglėse! VAROM! kviečia atvaryti ir patiems įkvėpti gėrio, energijos ir tikro šėlsmo! Dešimt svarbių priežasčių TAU būti ČIA: 1. ČIA susiburs didelė gera kompanija. TAVO galbūt nauji draugai. Ar bent jau vakarėlio šypsenų, žibančių akių ir kartu šokančių sielų šeimininkai. Sienų ramstyti ČIA nebus kada. 2. Pažadame – ryt TAU galvos neskaudės. ČIA nebus svaigalų, kvaišalų, cigarečių dūmų ir taip toliau☺ 3. Nauji-seni geri dalykai. Valanda su TAI ČI – šimtamečiu judesio ir meditacijos menu, mankštinančiu kūną, lavinančiu sąmonę ir harmonizuojančiu dvasią. Svečiuose - kovos menų centras KOKORO NO KAI. 4. Pašėlę rokenroll‘istai ORGEN ROLL BAND! Komentarų nereikia, tegul kilnojasi kojos pačios. 5. Nuostabus, nuostabus ir dar kartą nuostabus šokių aikštelės valdytojas iš Latvijos - DJ MOYO VISIA. Reta proga išgirsti. 6. Šokiai pokiai staigmena. Kažko juk turime neišduoti iš anksto. 7. Sulčių baras ir rojus smaližių skrandžiui. VAROM! 8. ČIA TAVĘS lauks ajurvediniai masažai. Maistas sielai, atsipalaidavimas kūnui ir ramybė protui. 9. ČIA gali ateiti su mama, tėčiu, dukra, sūnumi ir t.t. Jie irgi nori šokti. Net jei nesako. 10. Kad ČIA patektum, TAU mokėti nereikia.

Įstaigos tipas
Vidutinis dalyvių/mokinių skaičius
Veiklos pradžia 2013 m.
Istorija/veikla
Mokytojai/treneriai
Sritis/rūšis
 • Sportas ir sveika gyvensena/Komandinis sportas
Pobūdis
 • Žolės riedulys
Užsiėmimų adresai
 • Vilnius, , Kalvarijų g. 85
  Klubas NEW YORK
Užsiėmimų dažnumas
Užsiėmimų laikas
Užsiėmimų trukmė ilgiau kaip 2,5 val.
Užsiėmimų sudėtis
  Lankymo vieta
   Amžiaus grupės
    Užsiėmimų kalba
    Kaina
     Apmokėjimas
      Krepšelio sudėtis/kaina Nėra
      Stojimo egzaminas / konkursas -
      Namų darbai -
      Kita informacija P.S. Labai tyliai pakuždėsime, kad jei linksminaisi „Yoga Rave“ vakarėliuose ar festivalyje, tau patiks ir čia! Ruošiame VAROM! su dar didesne energija, pozityvu ir jėga!!!!!
      D.U.K.
      -
      Kontaktinis asmuo norint užsirašyti į būrelį