D-Dance akademija yra Pirmoji Zumba Fitness atstovė Vilniuje. Mūsų mastymas yra labai paprastas: Suteikti viska ka galime savo studentams, kad Jie būtų kuo laimingesni. Čia šokis nuspalvins Jūsų kasdienybę!!!
Įstaigos tipas
akademija
Vidutinis dalyvių/mokinių skaičius
>50
Veiklos pradžia
2008 m.
Istorija/veikla
Nors D-Dance akademija oficialiai gimė tik 2009 metų liepos 22 dieną, tačiau ją įkūrė senas ir gilias šokių tradicijas turinti Duknauskų šeima – tėvas Vytautas su sūnumis Justinu ir Vyčiu.
Lietuvos, Armėnijos ir Olandijos Lotynų Amerikos šokių Čempionė. Pasaulio Čempionato finalistė. TV projekto "Šok su manimi 2" dalyvė. Licenzijuota Zumba Fitness instruktorė
Specializacija:
Pramoginiai šokiai, Zumba Fitness, Solo Latino
,
Olegas Koliakinas
Profesinė biografija:
Profesionalus šokėjas, pedagogas. Atstovavo Lietuvą tarptautinėse šokių varžybose. WDC tarptautinės kategorijos teisėjas. 10 metų dirbo šokių treneriu Jungtinėse Amerikos Valstijose. TV projekto “Šok su manimi” dalyvis.
Specializacija:
Pramoginiai šokiai, Salsa, Solo Latino
,
Vytis Duknauskas
Profesinė biografija:
Sportinių šokių karjerą pradėjo būdamas dešimties metų. Du kartus Lietuvos Čempionas Lotynų Amerikos šokių kategorijoje, ne kartą atstovavo Lietuvą Pasaulio Čempionatuose bei tarptautiniuose konkursuose visame pasaulyje.
Specializacija:
Pramoginiai šokiai, Zumba Fitness
, vytis@d-dance.lt
Viktorija Kunauskaitė
Profesinė biografija:
Profesionali šokėja, daugelio konkursų nugalėtoja, Lietuvos Čempionė. TV projektų “Šok su Manimi” ir “Šok su Manimi 2″ dalyvė.
Specializacija:
Solo Latino
,
Sritis/rūšis
Meninė raiška ir kūryba/Šokis
Pobūdis
Tango
Rumba
Valsas
Fokstrotas
Kvikstepas
Linijiniai šokiai
Samba
Čia čia čia
Džaivas
Pasadoblis
Bačata
Salsa
Regetonas
Šiuolaikinis džaivas
Bolero
Mambo
Merenge
ZUMBA fitness
Užsiėmimų adresai
Vilnius, Antakalnis, V.Grybo g. 7, G7 sporto k... G7 sporto klube, 3 aukšte. Įėjimas iš gatvės pusės.
Vilnius, Šnipiškės, Konstitucijos prospektas 12 Patogiausia parkuotis VCUP parkinge. Įėjimas į D-Dance akademiją praėjus bromą, iš kiemo puses