Naujienos

SNICKERS VIRUS 2014

(2014 05 18)

Gegužės 24-ąją Vilniuje startuoja jau tradicija tapęs  gatvės krepšinio turnyras – „Snickers virus‘14“. Didžiausias Lietuvos gatvės krepšinio turnyras kasmet sutraukia minias dalyvių ir žiūrovų. „Snickers Virus 2014“ prizinis fondas – net 70 000 litų.

Turnyras vyks keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Palangoje. Dėl plačios turnyro geografijos, turnyre galės sudalyvauti ir savo jėgas išbandyti visos Lietuvos sportininkai.

Miestų turnyruose gali dalyvauti berniukai ir vyrai, mergaitės ir moterys 5 amžiaus grupėse (neskirstant į grupes pagal lytį). Mėgėjų turnyre negali žaisti LMKL, LKL, NKL ir užsienio profesionalių komandų žaidėjai, 2013-2014 m. sezone buvę įtraukti į šių komandų paraiškas ir sužaidę nors vienas oficialias rungtynes (įrašyti į rungtynių protokolą).

Tuo tarpu atvirame turnyre, kuris vyks tik Palangoje, gali dalyvauti visi žaidėjai be amžiaus ir profesionalumo apribojimų. Šio turnyro tikslas – nustatyti stipriausią Lietuvos 3×3 krepšinio komandą, kuri atstovaus Lietuvai Pasaulio trijulių čempionato atrankos turnyre Prahoje.

„Snickers virus“ turnyras yra oficialus „FIBA 3×3“ krepšinio turnyras, kuris turi teisę atrinkti geriausią Lietuvos komandą, kuri atstovaus Lietuvai FIBA organizuojamuose trijulių turnyruose visame pasaulyje.

„Snickers Virus‘14“ turnyre komandą daugiausiai gali sudaryti 4 asmenys, sumokėję kiekvienam  nariui skirtą starto mokestį. Registracija vyksta www.snickersvirus.lt tinklalapyje. Kiekvienas užsiregistravęs žaidėjas gaus „Snickers Virus“ turnyro marškinėlius. Varžybos vyks pagal oficialias FIBA taisykles.

 

Turnyrai vyks:

2014-05-24 – Vilnius

2014-05-31 – Kaunas

2014-06-07 – Panevėžys

2014-06-14 – Palanga


Kiekvienas turnyro dalyvis gaus originalius turnyro marškinėlius, nugalėtojų laukia vertingi turnyro remėjų prizai.

Žiūrovų laukia ne tik įdomios 3×3 kovos, viso renginio metu gros muzika, bus oro karaliaus, baudų metimo,  snaiperio konkursai, daug įsimintinų emocijų.

Registruok savo komandą čia.

Sek informacija FB čia.