Naujienos

Projektas „Kuriam kiną!” kviečia dalyvauti ir kurti!

(2013 10 27)

Antrus metus gyvuojantis projektas „Kuriam kiną!“ pristato vaizdo pamokas, kuriose, visiems pradedantiems kurti kiną, patarimus dalija Lietuvos ir užsienio specialistai. Kartu su vaizdo pamokomis skelbiamas konkursas jauniesiems kūrėjams. Kurk trumpus filmus ir laimėk puikių prizų!

„Kuriam kiną!“ skirtas jauniems (14-35 m.), neprofesionaliems kino kūrėjams, siekiantiems pradėti kurti kiną, tobulinti savo įgūdžius ir norintiems pristatyti savo kūrinius platesnei auditorijai. Tereikia, pagavus įkvėpimą, pradėti kurti ir užregistruoti savo filmą projekto puslapyje kuriamkina.lt.

Iki 2013 m. gruodžio 15 d. atsiųsk iki 5 min, niekur anksčiau nepublikuotą kino filmą, kuris turėtų siužetą ir personažus. Konkursiniam darbui netaikomi techniniai reikalavimai, filmas gali būti sukurtas naudojant tiek profesionalią įrangą, tiek mobilų telefoną. Sudaryta komisija atrinks 5 konkurso finalininkus, iš kurių nugalėtojus išrinks žiūrovai. Priziniame fonde laimėtojų laukia vaizdo kamera GoPro HERO3 SILVER, mokomųjų knygų apie kino kūrimą rinkinys ir vertinga DVD filmų kolekcija.

Daugiau informacijos: www.kuriamkina.lt

Šaltinis: www.zinauviska.lt